Щодо зарахування дітей до 1 класу!

30 квіт. 2020
Щодо зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти Вінницької міської ОТГ у 2020 році

У зв'язку з оголошеним Урядом карантину до 24 квітня 2020 року зупиняється перебіг строків звернення до закладів загальної середньої освіти щодо зарахування дітей до 1-го класу у 2020 році.
   У разі продовження режиму надзвичайної ситуації мінімально можливий місячний термін подання документів для зарахування дітей до 1-го класу буде продовжено з урахуванням часу, що мине до завершення карантину.
[2020-04-21 10:41:10]

Державна служба якості освіти України проводить онлайн-опитування з питань організації дистанційного навчання учнів під час карантину.
Опитування анонімне, його результати будуть використані для вдосконалення організації дистанційного навчання школярів.
Просимо дати відповіді на запитання:
✅ для учнів