Зарахування до 1-го класу 2023-2024 н.р.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Адміністрація комунального закладу «Вінницька спеціальна школа для дітей

з порушеннями інтелектуального розвитку»

повідомляє, що прийом документів майбутніх
першокласників на 2023 – 2024 н.р. розпочинається

з 24.04.2023 р. і триватиме до 31.05.2023р.у робочі дні з 09.00 до 17.00

На момент подачі документів на руках мають бути:
1. Копія свідоцтва про народження дитини;
2. Копії паспортів обох батьків;

3. Копія посвідчення інваліда;

4. Медичну довідку за формою первинної облікової

документації №086/о «Довідка учня загальноосвітнього

навчального закладу про результати

обов’язкового медичного профілактичного огляду»

(орієнтовно до 29.08.2023);

5. Висновок інклюзивно-ресурсного центру.

Зарахування дітей на навчання здійснюється у відповідності до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367 з урахуванням нових строків початку прийому документів;  з обов’язковим дотриманням санітарно-гігієнічних, протиепідемічних правил та графіка відвідування батьками закладу, погодженого директором закладу.

Для складання чіткого і зручного графіка батькам майбутніх першокласників необхідно:

звертатись за номером (0432) 46-55-93, щоденно з 09.00 до 17.00